Ustaw jako startową  |     |   Zaloguj się

Karol Trojan został Pierwszym Bosym Baranem

2017-10-10, 11:29
    czytano: 189 razy
    Polec

Bieg barana odbywał się w miniony weekend w Skrudzienie. Sądeczanin Karol Trojan wziął w nim udziałm zdobywając tytuł Pierwszego Bosego Barana, gdyż całą trasę pokonał tradycyjnie bez butów. Trasa prowadziła nie tylko przez miłe do bosych stóp pola i pastwiska, ale także po asfalcie i kamieniach.

2017-10-10, 12:02
    czytano: 130 razy
    Polec

Akademia Młodych Orłów w Nowym Sączu powstała dzięki inicjatywie włodarzy Nowego Sącza, Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie i Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie przy współudziale Jezuickiego Centrum Edukacyjnego Nowy Sącz. Z prawie dwustu osób zostało przyjętych 96 dzieci, które będą rozwijać swoją pasję.

Komentarze
    Zobacz więcej ...
    2017-10-09, 11:18
    czytano: 171 razy
    Polec

W Zeanuri w Hiszpanii odbywały się Mistrzostwa Europy w Skyrunningu na dystansie klasycznym. W zawodach wzięli udział także Polacy, a wśród nich znalazła się Natalia Tomasiak. Zawodniczka ukończyła bieg na piętnastej pozycji z czasem 4 h 6 min 59s.

Komentarze
    2017-10-09, 10:49
    czytano: 93 razy
    Polec

Karol Trojan znany jest z tego, bo biega boso. W swoim dorobku ma już koronę polskich półmaratonów, którą zdobył, oczywiście biegając bez butów. Ostatnio do jego kolekcji dołączył kolejny medal, tym razem ze Sądeckiej Dychy także zdobyty boso.

Komentarze
    2017-10-06, 13:25
    czytano: 205 razy
    Polec

Trzynastoletnia uczennica 7 klasy szkoły podstawowej w Powroźniku to najsilniejsza dziewczynka w Polsce w kategorii do 44 kilogramów. Małgorzata Myjak udowodniła to na zgrupowaniu kadry narodowej juniorek do lat 17, choć trenuje dopiero od 1,5 roku.

Komentarze
    2017-10-03, 09:12
    czytano: 368 razy
    Polec

W niedzielę (1 października) miała miejsce 9. edycja biegu Sądecka Dycha. Zawodnicy z werwą wystartowali o godz. 13:00 ze starosądeckiego rynku, aby pokonać pełną trasę i dobiec do mety, która usytuowana była na płycie nowosądeckiego rynku, gdzie odbyła się dekoracja zwycięzców. W tegorocznym biegu najlepsi byli: Polka Katarzyna Albrycht i Kenijczyk Gideon Kipkemboi Kosgei, którzy pokonali rywali i zdobyli podium.