Ustaw jako startową  |     |   Zaloguj się

Mistrzostwa Małopolski w biegach przełajowych

2017-10-20, 11:02
    czytano: 96 razy
    Polec

Na lotnisku w Nowym Targu miały miejsce Mistrzostwa Małopolski w sztafetowych biegach przełajowych. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Chłopcy z Zespołu Szkół Budowlanych z Nowego Sącza zdobyli pierwsze miejsce i udowodnili wszystkim, że są najlepsi w Małopolsce.

2017-10-18, 12:26
    czytano: 814 razy
    Polec

W minioną niedzielę w Myślenicach miały miejsce VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin, w których wzięło udział prawie trzystu pięćdziesięciu zawodników. Sądecka reprezentacja z MKS STP przywiozła stamtąd 43 medale, w tym dwadzieścia złotych krążków.

Komentarze
    Zobacz więcej ...
    2017-10-18, 09:39
    czytano: 611 razy
    Polec

W trakcie 31. Mistrzostw Europy Kyokushin, które miały miejsce w Świnoujściu zawodniczka z nowosądeckiego klubu Karate Kyokushin Kamila Nowak zdobyła tytuł Wicemistrzyni Europy Kyokushin Karate w swoje kategorii wiekowej. Oprócz niej na zawody pojechała dwójka reprezentantów Klemens Ogórek i Dominik Leśniak.

Komentarze
    2017-10-17, 14:17
    czytano: 122 razy
    Polec

W szkole podstawowej w Siedlcach odbyły się gminne zawody w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt, które zostały zorganizowane w ramach Igrzysk Dzieci 2017/2018. W rozgrywkach wzięło udział osiem reprezentacji, a wygrała drużyna z Jasiennej.