Ustaw jako startową  |     |   Zaloguj się

26 kandydatów w plebiscycie z kategorii sportów walki

2018-01-12, 16:00
    Polec

Polecamy:

Tenisista, pływak czy strongman?

Od wtorku (2 stycznia) można głosować na sportowców w ramach piętnastego już plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Do udziału w tej edycji zostało zgłoszonych dziewięćdziesięciu trzech zawodników, którzy reprezentują nie tylko sporty indywidualne, ale także drużynowe.

Klemens Ogórek – zdobył Puchar Polski w kategorii kumite junior - 65kg.

Kamila Nowak - zawodniczka Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin, w 2017 roku zdobyła m.in. tytuł wicemistrzyni Europy w kat. kumite młodziczek.

Karolina Sekuła - zawodniczka Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin, w 2017 roku zdobyła m.in. złoty medal na Mistrzostwach Makroregionu Południowego, 1. miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate w Wieliczce oraz 1. miejsce w Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdroju.

Przemysław Pawlak - zawodnik klubu Halny Nowy Sącz.

Norbert Job - zawodnik klubu Halny Nowy Sącz.

Konrad „Copka” Mikołajczyk - zawodnik klubu Halny Nowy Sącz.

Tomasz Brotoń - zawodnik Fight House Nowy Sącz.

Marcin Mazurkiewicz - na co dzień zawodnik sądeckiego klubu Fight House Nowy Sącz.

Bartosz Wójcik - zawodnik Fight House Nowy Sącz.

Marcin Stopka - zawodnik Fight House Nowy Sącz

Robert Ruchała - zawodnik w klubie Grappling Kraków, zawodnik w klubie Fight House Nowy Sącz, zdobył m.in. II miejsce w Superpucharze w Zawierciu oraz I miejsca na Next level cup.

Marcin Piekarczyk - zawodnik Nowosądeckiego Klubu Okinawa Karate. Zdobywca brązowego medalu podczas Pucharu Świata w Tokio.

Natalia Dulian - brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z Pułtuska

Szymon Golonka - brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z Pułtuska

Grzegorz Kędzierski - w 2017 roku wywalczył m.in. drugie miejsce w karate w Pucharze Polski w kat. senior. Mistrz Wielkiej Brytanii w kategorii OPEN, Mistrz Mołdawii.