Ustaw jako startową  |     |   Zaloguj się

Swiat-Pogody

Sądeckie koszykarki wygrały z Ikarem Niepołomice

2017-12-04, 18:08
    Polec

Zawodniczki z UKS Żak Nowy Sącz pokonały MTS Ikar Niepołomice 87:83. Mecz został rozegrany na hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej. Pierwszą połowę wygrały Sądeczanki, ale w drugiej połowie rywalki podjęły ostrą walkę i bardzo trudno było je pokonać.

Polecamy:

Sądeckie koszykarki wygrały dwa mecze [ZDJĘCIA]

Drugoligowy zespół koszykówki kobiet UKS Żak Nowy Sącz pokonał drużynę z Krakowa oraz z Tarnowa. Zawodniczki z Nowego Sącza w ciągu dwóch dni wygrały dwa mecze, udowadniając tym sposobem, że są najlepsze. Trener Tomasz Obrzut nie kryje zadowolenia z wyniku swoich podopiecznych.

Czytaj również: Sądeckie koszykarki wygrały z zespołem z Krakowa

Na hali MOSiR przy ul. NadbrzeżnejNowym Sączu odbył się mecz koszykówki, który ostatecznie wygrały reprezentantki UKS Żak Nowy Sącz. Pokonały one po ciężkiej walce przeciwniczki z MTS Ikar Niepołomice.

UKS Żak Nowy Sącz - MTS Ikar Niepołomice 87:83 (29:10, 22:21, 19:23, 17:29)

UKS Żak: S. Kosakowska 28, Orzeł 16, Nowak 11, D. Kosakowska 9, Popiół 8, Kukulak 6, Gródek 5, Jabłońska 4, Szkarłat, Lisowska, Skoczeń, Tokarczyk.

MTS Ikar: Wilk 25, Janas 15, Puter 12, Piwowarczyk 9, Dźwilewska 9, Sajdak 7, Czaja 6.

W trakcie meczu koszykówki rozegranego na hali MOSiR sędziowali: Mariusz Nowacki i Łukasz Oleksy.

Opr.: Agnieszka Michalik
    Źródło i fot.: MOSiR Nowy Sącz