Ustaw jako startową  |     |   Zaloguj się

Swiat-Pogody

Sandecja zmiażdżyła Pogoń! Pierwsze zwycięstwo biało-czarnych

2016-08-13, 22:06
    Polec

Dzisiaj (13 sierpnia), w Siedlcach Sandecja Nowy Sącz zmierzyła się z tamtejszą Pogonią. Biało-czarni po dwóch remisach i porażce w Pucharze Polski byli głodni zwycięstwa, co przełożyło się na bardzo dobrą grę i jeszcze lepszy wynik. Sądecki zespół po zwycięstwie 3:0, wraca do Nowego Sącza z trzema punktami.

Nasi zawodnicy weszli w mecz mocno zmotywowani, co przyniosło oczekiwane efekty. Już w 28. minucie spotkania Małkowski zagrał świetnie do Piszczka, a ten wpakował piłkę do siatki rywali z bliskiej odległości. Nie minęły trzy minuty, a Piszczek wpadając w pole karne Pogoni został sfaulowany przez Chyłę. Jedenastkę na bramkę zamienił niezastąpiony Małkowski.

Początek drugiej połowy to znów ataki gości. Świetnie grający dzisiaj Małkowski dośrodkował do Korzyma, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki. Kontaktowe trafienie w 85. minucie meczu mógł zaliczyć Wrzesiński, który nie trafił w światło bramki w znakomitej sytuacji. Gospodarze nie ustępowali i coraz bardziej skupiali się na ofensywie, narażając się tym samym na kontrę. A tę, w 94. minucie przeprowadził zespół Sandecji. Kamil Słaby pokonał Misztala pięknym strzałem, ustalając wynik spotkania na 3:0.

Pogoń Siedlce 0 - 3 Sandecja Nowy Sącz
    Bramki: 28. Piszczek, 32. Małkowski (kar.), 90+4. Słaby
    Kartki: 28. Chyła (PS), 34. Tomasiewicz (PS), 72. Dybiec (PS), 75. Sulejmani (PS) – 37. Kasprzak (SAN)
    Pogoń Siedlce: Misztal – Wrzesiński, Jędrych, Żytko, Chyła – Świerblewski (59 Stefanac), Dybiec (75 Kurbiel), Burkhardt, Tomasiewicz, Bajdur (58 Sulejmani) – Demianiuk
    Sandecja Nowy Sącz: Radliński – Bartków, Piter-Bucko, Szufryn, Słaby – Kuźma (64 Gałecki), Kasprzak (46 Trochim), Baran, Korzym (72 Danek), Małkowski – Piszczek
    Sędziowie: Opaliński – Pierściński, Wójcik